ART / Oil paintings / Oil painting 13693355
nr 1369 3355
OIL PAINTING
J Malm, "Från en Villa i Castallemare". Oil on canvas, 98x57. Damaged canvas.
J Malm, "Från en Villa i Castallemare". Signerad. Olja på duk, 98x57.
Condition: Skadad duk
800
SEK 100
Monday December 21 2020
at 20:47:59
21/12 20:09:06